Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Національна гаряча лінія для дітей та молоді від Громадської організації «Ла Страда-Україна» працює з 2013 року. Вона цілодобова та безкоштовна.

Новина
27.10.2023
☎️Національна гаряча лінія для дітей та молоді від Громадської організації «Ла Страда-Україна» працює з 2013 року. Вона цілодобова та безкоштовна.
За вказаними номерами можна поспілкуватися з психологами, соціальними працівниками чи педагогами, і навіть юристами – обговорити ваш стан, поділитися тривогами або ж отримати консультацію з приводу порушення ваших прав.
☝🏻Усі консультації надаються анонімно та конфіденційно.
Лінія для дітей і молоді також має Telegram-канал (https://t.me/CHL116111) куди можна постукатися за порадою. Не зволікайте, якщо потрібна допомога. Вона поруч 📲
Створено у межах Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?» за ініціативою Олена Зеленська.
2023 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше