НАШОГО ЗЕМЛЯКА, ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ЄВГЕНІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА ТАРАНДУШКУ НАГОРОДЖЕНО ПОСМЕРТНО

18.03.2024

Днями родині загиблого військовослужбовця, мамі, дружині та двом синам, вручили високу Президентську нагороду Героя-захисника - Орден "За мужність", ІІ ступеня.

Присутні під час церемонії вручення висловили співчуття родині загиблого, вшанували  його світлу пам'ять і безсмертний подвиг усіх борців за Україну хвилиною мовчання.

Добрий, чуйний, талановитий, завжди усміхнений, патріот своєї країни, Євгеній залишив після себе хороший слід на землі - двійко синочків соколиків, які завжди будуть пишатись своїм батьком-героєм.

Галицинівська сільська рада висловлює щирі співчуття родині загиблого та низько схиляє голову перед світлою памְ’яттю нашого Захисника!

Герої не вмирають!