Налаштовані на плідну та тісну співпрацю! Разом до Перемоги!

26.06.2023
Відбудова освіти – це не видатки, а надійні інвестиції в майбутнє нашої громади.
Продовження…
Завдяки постійній співпраці Галицинівська територіальна громада, Департамент освіти і науки Миколаївської ОДА та міжнародних організацій 16 червня 2023 року технічні фахівці обстежили шість пошкоджених будівель закладів освіти Галицинівської громади з метою складання відповідної документації для визначення необхідних робіт та обсягів загальної суми в рамках реалізації проєкту ECHО for SCHOOL, UNDP in Ukraine ( ПРООН).
Налаштовані на плідну та тісну співпрацю!
Разом до Перемоги!