Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

НАДАННЯ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ

Новина
02.11.2023
НАДАННЯ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ
Інформуємо, що Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть 7,0 тис українським агровиробникам мінеральні добрива для весняної посівної – 2024. Загалом через Програму USAID АГРО українським агровиробникам передадуть 14,0 тис тонн добрив. Кожен учасник зможе отримати до 2,0 тонн мінерального добрива (карбамід) на господарство.
За підтримки Міністерства з аграрної політики та продовольства України, реєстрація на отримання допомоги здійснюватиметься в Державному аграрному реєстрі (ДАР) у розділі «Доступні програми» - USAID АГРО_карбамід під ярі зернові та олійні в сезоні 2024 року.
Подача заявок в ДАРі триває з 01-14 листопада 2024 року
Отримати допомогу можуть агровиробники, які:
- мають в обробітку від 5 до 500 га у будь-якій області України (за винятком тимчасово окупованих територій);
- вирощують зернові або олійні культури;
- зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства;
- відповідають іншим умовам програми.
Погоджені заявники, які обробляють від 5 до 20 гектарів землі (власна та орендована), отримають по 1,0 тонні добрива, а ті, хто обробляють від 20 до 500 га - по 2,0 тонни.
Пріоритетність в отриманні добрив матимуть господарства, власницями або заявниками яких є жінки (згідно з інформацією в системі ДАР).
Видача добрив планується на листопад-грудень 2023 року.
Враховуючи вищезазначене, просимо розповсюдити інформацію серед агровиробників.
2023 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше