Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Можливості для бізнесу

Новина
12.02.2020

Малий бізнес сьогодні – це соціально-економічний фундамент, без якого не може стало розвиватися будь-яка інноваційно-орієнтована, а особливо європейська держава. Малий бізнес багато в чому визначає темпи економічного зростання, структуру і якість внутрішнього валового продукту. Основна його функція, яка є надзвичайно важливою – соціальна. Це створення робочих місць, професійне навчання.

Проте, зазвичай,  надзвичайно гостро постає питання пошуку фінансових ресурсів для започаткування та розвитку підприємництва.

Мікро-, малі та середні підприємства мають можливість брати участь у програмах, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, отримувати допомогу для розвитку бізнесу як у фінансовій, так нефінансовій формі, а також брати участь у грантових програмах та отримувати безповоротну допомогу для розвитку бізнесу, яка також надається у фінансовій та /або нефінансовій формі.

Окрім того українські підприємства мають можливість отримати середньо- та довгострокові кредитні ресурси для фінансування проектів на поповнення обігових коштів та інвестиційних заходів у рамках реалізації спільних з міжнародними фінансовими організаціями (МФО).

Не забувайте, що головними передумовами успіху в підприємництві є цілеспрямованість, терпіння і наполегливість! Не втрачайте можливостей!

Перелік програм за посиланням: http://sme.gov.ua/support_programs/ 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше