На головну
Громадські обговорення
E-data витрати
Combined Shape

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги працювала в Галицинівській ОТГ

07.05.2019

06.05.2019 року на території Галицинівської ОТГ (с.Лимани) працювала мобільна бригада соціально-психологічної допомоги – спеціалізована служба підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Кваліфікованими спеціалістами була надана психологічна допомога 1 постраждалій особі, а саме: надано роз’яснення щодо можливості отримання різних видів послуг (медичних, соціальних, правових), а також проведена робота з кривдником.

Бажаючі отримати таку допомогу можуть звернутися до інспекторів з соціальної роботи у кожному населеному пункті Галицинівської ОТГ. Постраждалим гарантується конфіденційність.

#Галицинівська ОТГ Соціальна служба
Combined Shape