Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги працювала в Галицинівській ОТГ

Новина
07.05.2019

06.05.2019 року на території Галицинівської ОТГ (с.Лимани) працювала мобільна бригада соціально-психологічної допомоги – спеціалізована служба підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

            Кваліфікованими спеціалістами була надана психологічна допомога 1 постраждалій особі, а саме: надано роз’яснення щодо можливості отримання різних видів послуг (медичних, соціальних, правових), а також проведена робота з кривдником.

            Бажаючі отримати таку допомогу можуть звернутися до інспекторів з соціальної роботи у кожному населеному пункті Галицинівської ОТГ. Постраждалим гарантується конфіденційність.

 

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше