Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Миколаївщина приєднується до Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен!»

Новина
11.09.2023
✅Миколаївщина приєднується до Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен!»
«Робота для ВПО: ти потрібен!» - саме під таким гаслом стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія, метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватися та інтегруватися в громади.
Процес пошуку роботи в Україні цього року прискорився, він триває вже не місяці, а тижні. В більшості регіонів кількість вакансій перевищує показники до повномасштабного вторгнення.
Наразі в базі Державного центру зайнятості – близько 60 тисяч вакансій. Найбільше роботодавці зараз шукають працівників у сфері обслуговування, продажів і закупівель, а також робочих спеціалістів.
Наразі понад 11 тис. внутрішньо переміщених осіб вже отримують нову професію завдяки ваучерам на навчання від держави. Близько 100 тис. ВПО з березня минулого року скористались послугами Державного центру зайнятості.
Працевлаштування ВПО – турбота не лише суспільства і держави, а й самих ВПО. Себе можна й треба реалізовувати, де б ти не жив та в яких умовах не опинився б. Це – твій внесок у Перемогу.
З довідковою інформацією для внутрішньо переміщених осіб можна ознайомитися на порталі Державної служби зайнятості👉https://www.dcz.gov.ua/sto.../vnutrishno-peremishcheni-osoby
Проконсультуватись з базових питань по працевлаштуванню ВПО можна за цілодобовою гарячою лінією Мінреінтеграції: 📞 15-48.
Інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!» ініційована Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за підтримки Державна служба зайнятості та обласних військових адміністрацій.
2023 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше