Ми чекаємо саме на Вашу дитину. Ми знаємо як цікаво проводити вільний час.

24.02.2021

Осередками творчої, культурно-масової та дозвіллєвої діяльності є клубні формування сільських закладів культури, гуртки шкіл, ЦПР та музична школа Галицинівської сільської ради. Відділ освіти, культури, молоді та спорту запрошує до участі в роботі клубних формувань і гуртків учнівську молодь та жителів села різної вікової категорії. Нехай осередки творчої діяльності будуть місцем, де ніколи не гасне ватра духовного неспокою, де буйним цвітом розквітають таланти людей, незалежно від віку.