Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

День матері

Новина
15.05.2023

Напередодні Дня матері, який українці щороку відзначають в другу неділю травня,

відбувся святковий захід, організований за підтримки Галицинівської громади КЗ Публічна бібліотека Галицинівської сільської ради.

Завідувачка Галицинівською бібліотекою-філією Людмила Кобилюх гостинно зустрічала усіх, хто завітав цього дня. А саме: найактивніших читачів свого закладу, керівництво громади, працівників соціальної служби, членів ветеранської організації. Багато теплих слів було сказано в цей день на адресу багатодітних родин, які проживають в селах Галицинівської сільради. Захід пройшов яскраво і зворушливо.

Vip-персоною свята була Білецька Роза Ульянівна, яка має державну нагороду і статус матері-героїні. Жінка народила і виховала 7-х дітей. Вони – гідні громадяни нашої держави. Порядність, відповідальність, працьовитість і доброта – всі ці якості передалися кожному з них від матері. Коли в Україні розпочалася війна, три її сини добровільно пішли захищати нашу українську землю. Роза Ульянівна пишається своїми дітьми.

На свято Матері завітали син і донька Рози Ульянівни, подарували квіти і подякували мамі за щасливе дитинство від усіх дітей.

 

2023 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше