Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Круглий стіл: "Впровадження Національного механізму взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми"

Новина
19.02.2020

           18.02.2020 року в Галицинівській бібліотеці відбувся круглий стіл, який був організований Миколаївським фондом «Любисток» (директор – М.П.Пархоменко), на якому було обговорено впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми у Галицинівській ОТГ.

           В даному заході прийняли участь працівники структурних підрозділів ОТГ, а саме начальник відділу (Школярова О.О.) та інспектори відділу (Буток О.Р., Козлова Л.С., Геращенко І.М.) з питань соціальної роботи, заступник сільського голови з питань інвестицій та економічного розвитку  (Болгак Ю.Д.), методист відділу ОКМС (Мерзлий С.М.) , старша медична сестра КП «Галицинівський центр первинної медико-санітарної  допомоги» (Герасимова Н.А.),  завідувач бібліотеки, яка також є і депутатом сільської ради (Кобилюх Л.Б.).

            Усі учасники взяли активну участь в обговорені проблеми торгівлі людьми в нашій країни та на території ОТГ, директор фонду – Пархоменко М.П. наголосила на необхідності організації роботи з виявлення , перенаправлення та забезпечення постраждалим безперешкодного доступу до послуг, гарантованих державою. А також фондом були надані рекомендації щодо організації роботи в даному напрямку.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше