Combined Shape

Конкурс на заміщення  вакантної посади

16.11.2019

Галицинівська сільська рада  Вітовського району  Миколаївської області на підставі статті 10 Закону  України «Про службу в органах  місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади:

• начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської

сільської ради

(додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов праці надається кадровою службою).

Кандидати на участь у конкурсі повинні подати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.

Документи для участі у конкурсі (публікація в газеті) та на офіційному  сайті сільської ради за  адресою: село  Галицинове, вул. Центральна, 1.