Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Керівниця центру Ольга Руднєва на цьому тижні стала гостею нового епізоду подкасту «Простими словами» від The Village Україна

Новина
20.10.2023
🔹 Близько 50 000 українців втратили за час повномасштабної війни руки чи ноги. Такі дані наводить видання The Wall Street Journal.
🔸 До прикладу, серед американських ветеранів під час військових операцій в Афганістані та Іраку зазнали ампутацій кінцівок менш ніж 2000 людей.
🦾 В Україні людям з ампутованими кінцівками повертають можливості вільно пересуватися та вести повноцінне життя зокрема в Superhumans Center.
📍Керівниця центру Ольга Руднєва на цьому тижні стала гостею нового епізоду подкасту «Простими словами» від The Village Україна
🎙В інтерв’ю ведучим – клінічній психологині Софії Терлез та журналісту і письменнику, амбасадору Всеукраїнської програми ментального здоров’я Марку Лівіну – Ольга розповіла про фантомні болі та протезування, про особисті сенси, рушійну силу, власне становлення й уроки війни.
🔘Також відповіла на запитання, як поводитися з людьми на протезах і чому ми не маємо відчувати провину за те, що хтось втратив кінцівку.
💬 «Ми не є наша зовнішність, ми – наші історії, ми – те, як ми сприймаємо світ. Зовнішність – це те, що люди бачать у нас у перші хвилини зустрічі, а далі все залежить від нас», - вважає Ольга Руднєва.
📲 Повний текст нового інтерв'ю тут - https://www.village.com.ua/.../344485-desyatki-tisyach...
🔊 Розмову можна прослухати на всіх подкаст-платформах:
▫️Apple Podcasts - https://apple.co/492OZWC
▫️Google Podcasts - https://bit.ly/3M9mEDU
ℹ️ Спеціальний сезон подкасту «Простими словами» від The Village Україна виходить в межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» за ініціативою Олена Зеленська. Проєкт реалізовано за підтримки компанії Visa у співпраці з Координаційний центр КМУ / Mental Health UA та ГО «Безбар'єрність».
Возможно, это изображение 1 человек и текст «Village The ΚΡΑΊΗΑ ольга руднева ти як простими словами:»
 
 
 
2023 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше