На головну
Сторонні сервіси
Бюджет
Prozorro
Проекти громади
Головна сторінка
Підприємства, заклади та установи
Економічний профіль
Структура ОТГ
Документи
Корисна інформація
Громадські обговорення
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Зустріч з батьками в інклюзивно-ресурсному центрі Галицинівської громади

Новина
31.05.2019

Галицинівська громада піклується про своїх односельців. Намагається крокувати в ногу з часом.
"Найважливішими для нас є діти. Ми любимо кожну дитину і намагаємось дати все необхідне для її розвитку. Наші діти - наше майбутнє, більше скажу, вони найкращі,"- наголосив голова Галицинівської громади Іван Назар.
Саме турбота про майбутнє спонукала сьогодні провести першу зустріч з батьками в новоствореному інклюзивно-ресурсному центрі Галицинівської ОТГ.
«Сьогодні вже багато зроблено, але попереду ще більше. Ми створили власний ІРЦ, бо в цьому є потреба, потреба серед мешканців громади. Ми спроможні надавати ці послуги і вони будуть якісні,»-наголосила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської громади, Людмила Палієнко.
Дітлахи котрі сьогодні, вперше, відвідали ІРЦ були дуже задоволенні. Вони прекрасно провели час з співробітниками центру, побачили інтерактивний навчальний простір, отримали подарунки до Дня захисту дітей від представників влади.
Батьки мали змогу поспілкуватись з керівництвом громади, задати питання корті їх турбують, а головне, що отримали відповіді та залучились підтримкою для подальшої співпраці.

#Галицинівська ОТГ ІРЦ

Новини на цю ж тему

Результати конкурса на заміщення посади вчителя-дефектолога

На посаду вчителя-дефектолога в інклюзивно-ресурсний центр Галицинівської ОТГ, за результатами конкурсу, визначена Ворона Оксана Василівна
Новина
03.05.2019
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape