Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Зустріч з батьками в інклюзивно-ресурсному центрі Галицинівської громади

Новина
31.05.2019

Галицинівська громада піклується про своїх односельців. Намагається крокувати в ногу з часом.
"Найважливішими для нас є діти. Ми любимо кожну дитину і намагаємось дати все необхідне для її розвитку. Наші діти - наше майбутнє, більше скажу, вони найкращі,"- наголосив голова Галицинівської громади Іван Назар.
Саме турбота про майбутнє спонукала сьогодні провести першу зустріч з батьками в новоствореному інклюзивно-ресурсному центрі Галицинівської ОТГ.
«Сьогодні вже багато зроблено, але попереду ще більше. Ми створили власний ІРЦ, бо в цьому є потреба, потреба серед мешканців громади. Ми спроможні надавати ці послуги і вони будуть якісні,»-наголосила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської громади, Людмила Палієнко.
Дітлахи котрі сьогодні, вперше, відвідали ІРЦ були дуже задоволенні. Вони прекрасно провели час з співробітниками центру, побачили інтерактивний навчальний простір, отримали подарунки до Дня захисту дітей від представників влади.
Батьки мали змогу поспілкуватись з керівництвом громади, задати питання корті їх турбують, а головне, що отримали відповіді та залучились підтримкою для подальшої співпраці.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше