Результати спроможность органів місцевого самоврядування Галицинівської громади

06.11.2019

Сьогодні пройшла зустріч представників органів місцевого самоврядування Галицинівської громади з програмним спеціалістом Програми DOBRE Наталією Сафроновою. В ході роботи було представлено аналіз індексу спроможність органів місцевого самоврядування (ОМС PMCI). Першу оцінку громада проходила в 2017 році, результати склали 31 бал, до 2019 року отримали приріст і наразі має 55 балів. Покращили та підвищили ряд показників в категоріях :Лідерство та управління, управління фінансами та бюджетування, надання послуг та участь громадськості. Наступний етап оцінки пройде в квітні 2020 року, за попереднім опрацюванням Дорожньої карти Галицинівської громади було підраховувано приріст до 85 балів, але для цього потрібно всім злагоджено попрацювати, успіхів, далі буде...