Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Гендерне "обличчя" Галицинівської сільської ради

Новина
15.12.2020

Вибори 2020 року пройшли й обрано новий депутатський корпус Галицинівської громади, а це, своєю чергою, дало поштовх для удосконалення та напрацювання гендерно чутливого регламенту, положення про комісії та ряду інших нормативно правових документів. Вашій увазі представляємо гендерне "обличчя" Галицинівської сільської ради, депутатського корпусу та інших відділі Галицинівської громади. 

Інформація представлена в інфографіці, розробленій Галицинівською сільською радою і це перший крок до створення ґендергого паспорту громади. Розроблено інформаційну кампанію за співпраці з експерткою Національного демократичного інституту Наталією Дмитрук та завдяки навчанню від партнерів  громади - Програми DOBRE.

Інфографіка показує кількісне співвідношення чоловіків та жінок-депутатів сільської ради, адміністрації, та відділів із врахуванням на посадах керівників, спеціалістів структурних підрозділів сільської ради та робітників у розрізі віку, освіти та дітей.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше