Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Газета "Бюджет для громадян"

Новина
15.06.2020

Шановна громадо.
Презентуємо Вам друкований варіант газети Галицинівської ОТГ "Бюджет для громадян".
В неї внесено інформацію про основні бюджетоутворювальні складові громади. Ви зможете ознайомитись з бюджетним циклом, доходами та основними статтями видатків і пріоритетами розвитку на наступні 10 років. 
На останній сторінці газети "Бюджет для громадян" створено "Форму зворотнього зв`язку", вона знаходиться і в онлайн варіанті на сайті Галицинівської ОТГ за посиланням https://galycynivska.dosvit.org.ua/survey/show/ckbgg77lg5m6k07635nou49f6, сподіваємось, що Ви звернете на неї увагу і дасте відповіді на запитання, нам дуже важлива ваша думка.
Видруковані варіанти газети "Бюджет для громадян" Ви зможете отримати в приміщеннях сільських рад, бібліотеках та відділеннях пошти. З закінченням карантину ми організуємо акцію "Впливай на бюджет своєї громади", де кожен охочий теж зможе отримати друкований примірник газети "Бюджет для громадян".

Газета розроблена Галицинівською сільською радою.

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше