Газета "Бюджет для громадян"

15.06.2020

Шановна громадо.
Презентуємо Вам друкований варіант газети Галицинівської ОТГ "Бюджет для громадян".
В неї внесено інформацію про основні бюджетоутворювальні складові громади. Ви зможете ознайомитись з бюджетним циклом, доходами та основними статтями видатків і пріоритетами розвитку на наступні 10 років.
На останній сторінці газети "Бюджет для громадян" створено "Форму зворотнього зв`язку", вона знаходиться і в онлайн варіанті на сайті Галицинівської ОТГ за посиланням https://galycynivska.dosvit.org.ua/survey/show/ckbgg77lg5m6k07635nou49f6, сподіваємось, що Ви звернете на неї увагу і дасте відповіді на запитання, нам дуже важлива ваша думка.
Видруковані варіанти газети "Бюджет для громадян" Ви зможете отримати в приміщеннях сільських рад, бібліотеках та відділеннях пошти. З закінченням карантину ми організуємо акцію "Впливай на бюджет своєї громади", де кожен охочий теж зможе отримати друкований примірник газети "Бюджет для громадян".

Газета розроблена Галицинівською сільською радою.