Галицинівській ОТГ буде надано експертну допомогу щодо покращення місцевого бізнес-клімату

17.02.2020

13-14 лютого у м.Київ відбувся дводенний тренінг щодо заходів для покращення місцевого бізнес-клімату у регуляторній сфері.

Участь в навчанні взяли: Людмила Павленко, заступниця голови з фінансів та головний бухгалтер; Юлія Болгак, заступниця голови з питань економічного розвитку та інвестицій; Ольга Пономаренко, співвласниця ФГ "Екоферма Пан Равлик".

Однією із стратегічних цілей Галицинівської ОТГ є сильна економічна позиція, висока інвестиційна привабливість і високий рівень економічної активності мешканців, що передбачає:

• розвиток економічної інфраструктури та інвестиційної пропозиції;
  • покращання умов для здійснення та розвитку мікро, малого і середнього підприємництва;
  • підтримку сільськогосподарського виробництва та переробки сільгосппродукції;
  • підготовку кадрів для потреб ринку праці і зменшення безробіття.

Варто зазначити, що в громаді проживає молодь у кількості близько 2700 осіб. Відповідно громада не може стояти осторонь тієї проблеми, що молодь виїжджає з села. Тому влада зацікавлена забезпечити молоді сприятливі умови для створення власної справи та просуватись в досягненні стратегічної цілі.

По завершенню тренінгу було відібрано 3 громади, серед яких Галицинівська ОТГ, якій буде надано подальшу експертну допомогу щодо заходів для покращення місцевого бізнес-клімату у регуляторній сфері.

Галицинівська сільська рада розуміє важливість розвитку бізнесу та готова до співпраці, аби підтримати розвиток підприємництва в громаді, створити нові робочі місця та тим самим створити сприятливі умови для економічного зростання.

Проект реалізовано Центром міжнародного приватного підприємництва (CIPE) та програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).