Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Галицинівській ОТГ буде надано експертну допомогу щодо покращення місцевого бізнес-клімату

Новина
17.02.2020

13-14 лютого у м.Київ відбувся дводенний тренінг щодо заходів для покращення місцевого бізнес-клімату у регуляторній сфері. 

Участь в навчанні взяли: Людмила Павленко, заступниця голови з фінансів та головний бухгалтер; Юлія Болгак, заступниця голови з питань економічного розвитку та інвестицій; Ольга Пономаренко, співвласниця ФГ "Екоферма Пан Равлик".

Однією із стратегічних цілей Галицинівської ОТГ є сильна економічна позиція, висока інвестиційна привабливість і високий рівень економічної активності мешканців, що передбачає:

  • розвиток економічної інфраструктури та інвестиційної пропозиції;
  • покращання умов для здійснення та розвитку мікро, малого і середнього підприємництва;
  • підтримку сільськогосподарського виробництва та переробки сільгосппродукції;
  • підготовку кадрів для потреб ринку праці і зменшення безробіття.

Варто зазначити, що в громаді проживає молодь у кількості близько 2700 осіб. Відповідно громада не може стояти осторонь тієї проблеми, що молодь виїжджає з села. Тому влада зацікавлена забезпечити молоді сприятливі умови для створення власної справи та просуватись в досягненні стратегічної цілі.

По завершенню тренінгу було відібрано 3 громади, серед яких Галицинівська ОТГ, якій буде надано подальшу експертну допомогу щодо заходів для покращення місцевого бізнес-клімату у регуляторній сфері. 

Галицинівська сільська рада розуміє важливість розвитку бізнесу та готова до співпраці, аби підтримати розвиток підприємництва в громаді, створити нові робочі місця та тим самим створити сприятливі умови для економічного зростання.

Проект реалізовано Центром міжнародного приватного підприємництва (CIPE) та програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше