ГАЛИЦИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ З ЧЕСЬКОЮ ГУМАНІТАРНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «Людина в біді»

19.09.2023
Голова Галицинівської сільської ради Іван Назар підписав меморандум про співпрацю із чеською гуманітарною організацією «Людина в біді». People in Need Ukraine
Зустріч сільського голови Івана Назара з представником гуманітарної організації відбулася сьогодні, 18 вересня.
Сторони обговорили соціально-економічну ситуацію в Галицинівській громаді на сьогоднішній день, а також визначили подальші пріоритетні напрямки взаємодії для відновлення домогосподарств, які зазнали значних руйнувань під час обстрілів (малий та середній ремонт).
Учасники зустрічі зазначили, що злагоджена робота дозволить швидко й ефективно реагувати на потреби людей, особливо перед початком холодного періоду року.