Галицинівська сільська рада  отримала від волонтера Світлани Кузанової (ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ТЕРИТОРІЯ ПІВДНЯ»»)  кардіограф, який передано КП «Галицинівський  ЦПМСД».

10.07.2023

Така техніка у наш час вкрай необхідна мешканцям громади, які заслуговують на те, щоб своєчасно та якісно отримувати  усі необхідні медичні послуги.

Аппарат слідкуватиме за сердечним ритмом пацієнтів і дасть шанс на життя багатьом хворим.

Щира подяка Світлані Кузановій за підтримку та придбання медичного приладу.