Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Футбольний кубок "Золота осінь"

Новина
18.10.2020

В М-Погорілове відбулись змагання серед 6 футбольних команд. Галицинове представляла футбольна команда під керівництвом спортивного інструктора та капітана команди Олійник Олександра. Наші футболісти посіли почесне ІІІ місце та отримали Кубок "Золота осінь". До складу команди входить активна та спортивна молодь села Галицинове. Юнаки завжди гідно представляють нашу громаду на змаганнях. Дякуємо Вам наші спортсмени, оскільки завдяки Вашій любові до футболу ми маємо багато досягнень, останніми з них стали: Кубок голови адміністрації І місце, Кубок "Золота осінь" ІІІ місце, чемпіонат Вітовського району ІІІ місце І група.

Команда висловлює подяку голові Галицинівської ОТГ Назару Івану, за сприяння розвитку спорту в громаді та постійну підтримку футболістів. Окремо вдячні Бучко Олександру, за сприяння розвитку футболу в селі.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше