Факти про які озвучив на засіданні комісії наш мешканець є голослівними і непідтвердженими

23.04.2021

ШАНОВНА ГРОМАДО!!!

Галицинівська сільська рада доводить до Вашого відома, що 22.04.2021 року відбулось засідання комісії Миколаївської обласної ради з питань екології, на якій піднялось питання стосовно нашої громади. Раніш надавалася відповідь на дані питання, але комісією дана інформація навіть не розглядалась.

Повідомляємо, що питання несанкціонованих сміттєзвалищ вирішується кожного року. Але, якщо ми разом з Вами не зупинимо тих, хто утворює ці смітники, то не вистачить ніяких коштів на їх прибирання.

Нагадуємо, що на території Галицинівської територіальної громади сміття вивозиться безкоштовно згідно графіку.

Факти про які озвучив на засіданні комісії наш мешканець Андрій Білоус щодо нецільового використання екологічних коштів, а саме, що кошти знаходяться на депозиті є голослівними і непідтвердженими ніякими документами, а це стаття 151 Кримінального кодексу України “ Наклеп”.

Згідно Вимоги Державної екологічної інспекції Південно - Західного округу ( Миколаївська та Одеська області ) за номером 671 – 02 – 53 від 09.04.2021 року, Галицинівському сільському голові Назару Івану Васильовичу забезпечити надання плану та звіту про виконання кожного пункту вимог до Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) за адресою: 65058, м. Одеса, просп. Шевченка, 12; e-mail: sw@dei.eov.ua у термін до 10.05,2021 року.

Також повідомляємо, що всі питання, які були озвучені на засіданні комісії Миколаївської обласної ради з питань екології,  стосовно Галицинівської територіальної громади не відповідають дійсності.

Просимо комісію Миколаївської обласної ради, на засіданні доводити до відома членів комісії пояснення, які надала сільська рада та в подальшому брати до уваги.

Дякуємо за порозуміння!