Фахівці бібліотечної справи - Тетяна Остафійчук - директор КЗ Публічна бібліотека Галицинівської сільської ради, та Тетяна Кривдюк - завідувачка Лиманівською бібліотекою-філією КЗ Публічна бібліотека Галицинівської сільської ради - взяли участь у ХІІІ Львівському Міжнародному бібліотечному форумі

УЧАСТЬ У ХІІІ ЛЬВІВСЬКОМУ БІБЛІОТЕЧНОМУ ФОРУМІ!
Вітаємо з важливою професійною подією - участю у Бібліофорумі!
«Бібліотека вільних людей» - під таким девізом 19 - 22 вересня 2023 року проходить ХІІІ Львівський Міжнародний бібліотечний форум, організований Українською бібліотечною асоціацією.
Участь у заходах форуму взяли представники Галицинівської територіальної громади - фахівці бібліотечної справи - Тетяна Остафійчук - директор КЗ Публічна бібліотека Галицинівської сільської ради, та Тетяна Кривдюк - завідувачка Лиманівською бібліотекою-філією КЗ Публічна бібліотека Галицинівської сільської ради.
Форум – це місце зустрічі керівників та провідних фахівців бібліотек, науковців, викладачів закладів вищої освіти, видавців, авторів, читачів, провайдерів інформаційних послуг, членів та партнерів ВГО Українська бібліотечна асоціація.
Зустрічі з колегами, спілкування, і, найголовніше, - це професійне наповнення!
Гарних вражень, цікавого досвіду!