Екскурсія Лупарівською школою

Відеорепортаж
22.11.2020

Днями голові Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко провели екскурсію Лупарівським закладом освіти. Голова Галицинівської громади Іван Назар з гордістю розповів про зміни в закладі за останні роки, пишався підтримкою депутатського корпусу та прогресивними поглядами відділу освіти, культури, молоді та спорту. Вікторія Вікторівна була здивована, що сільська школа може бути такою сучасною та модернізованою. Відвідали всі кабінети закладу і з гордістю можемо сказати, що 95% школи пройшло процес відновлення та облаштування новим устаткуванням. Але попереду ще багато змін, прогрес не стоїть на місці, а ми не відстаємо, бо діти - це наше майбутнє.