ДОПОМОЖЕМО НАШІЙ ПРИРОДІ ЗАЛИШАТИСЯ КРАСИВОЮ ТА ЖИВОЮ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ Звернення ПОГ до мешканців громади з закликом до збереження навколишнього природного середовища

29.04.2024
Дорогі мешканці Галицинівська територіальна громада! Ми, поліцейські офіцери громади - Віталій Пашков та Денис Фільєв, спільно з органами місцевого самоврядування, звертаємося до вас з важливим питанням - питанням охорони навколишнього природного середовища. Кожен з нас має велику силу змінювати світ навколо себе, починаючи з дбайливого ставлення до природи. Закликаємо кожного з вас долучитися до заходів з охорони природи: не викидайте сміття у зеленій зоні, допомагайте зберегти ліси та річки від забруднення пластиком.
Ми разом можемо зробити нашу громаду кращим місцем для життя, де довкілля є здоровим та чистим. Давайте допоможемо нашій природі залишатися красивою та живою для майбутніх поколінь.
Дякуємо за вашу увагу та підтримку!