DOBRE 2.0

03.04.2023
30-31 березня у Львові голова Галицинівської сільської ради Іван Назар та заступниця сільського голови Юлія Бурикіна представляли громаду на презентації плану роботи Програми DOBRE в другій фазі.

Під час заходу було презентовано роботу Програми по компонентам:
- інституційна сталість
- залучення громадськості, залучення молоді
- місцевий економічний розвиток
- покращення якості послуг
- управління фінансами, ресурсами

В свою чергу представники Галицинівської громади презентували свою роботу, проблеми та виклики, які виникли в результаті повномасштабного вторгнення рф на територію України.
Галицинівська громада, одна із чотирьох громад Миколаївської області, яка продовжує співпрацю з Програмою DOBRE.

Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава Громадам!