На головну
Громадські обговорення
Combined Shape

06.11.2019

Державна прикордонна служба України проводить набір на військову службу за контрактом осіб віком від 18 років в підрозділи охорони кордону на території Миколаївської та Херсонської області. Безкоштовне навчання, висока заробітна плата, соціальний захист, перспективне кар’єрне зростання.

Запрошуємо абітурієнтів для вступу до ВУЗ-Національної академії Державної прикордонної служби на бюджетну форму навчання за напрямками-філологія, правознавство, правоохоронна діяльність, автомобільний транспорт, охорона та захист державного кордону, психологія, телекомунікації.

За детальною інформацією звертайтесь за тел.0962398005

Combined Shape