Давайте краще розуміти один одного

17.06.2020

В процесі спілкування з мешканцями громади на тему графічного зображення бюджетних процесів ми виявили, що більшість населення не розуміється в бюджетній термінології. А це не дає можливості лаконічно висловлювати свої думки та побажання стосовно бюджетоутворювальної складової громади. У декого виникали питання з приводу бюджетних термінів в графічних звітах та "Бюджеті для громадян". З метою покращення обізнаності ми починаємо інформаційну кампанію з роз`яснення бюджетної термінології:"Давайте краще розуміти один одного". Нам дуже важлива думка кожного. Просимо залишати свої пропозиції та побажання стосовно не зрозумілих слів в коментарях до публікацій.