ДАНСЬКА РАДА У СПРАВАХ БІЖЕНЦІВ НАДАЄ  ДОПОМОГУ ЖИТЕЛЯМ ГАЛИЦИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

ДАНСЬКА РАДА У СПРАВАХ БІЖЕНЦІВ НАДАЄ

ДОПОМОГУ ЖИТЕЛЯМ ГАЛИЦИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

6 вересня представники Миколаївського філіалу Данської ради у справах біженців

розпочали реєстрацію жителів сіл Галицинівської сільської ради на отримання грошової допомоги.

Фінансову допомогу у розмірі 6660 гривень можуть  отримати представники вразливих категорій населення на кожного члена родини: багатодітні сім’ї, інваліди І та ІІ групи, хто втратив годувальника тощо.

На місці реєстрації можна  отримати  безкоштовну юридичну допомогу від фахівців Данської ради у справах біженців.