На головну
Prozorro
Структура ОТГ
Combined Shape

«Бюджетний сканер» просканував бюджет Галицинівської громади

26.06.2019

У Галицинівській ОТГ презентували результати експертного дослідження, що було спрямоване на отримання відповіді на актуальне питання сьогодення: «Наскільки ефективним є публічне звітування про використання бюджетних коштів на місцевому рівні?».

Презентація відбуась 25 червня в два етапи.
В Галицинівській сільській раді у рамках проекту «Бюджетний сканер» відбулась акція «БЮДЖЕТНИЙ ПИРІГ І»#бюджетнийсканер, під час якої мешканцям було запропоновано скуштувати справжній пиріг та одночасно дізнатися не лише про доходи та видатки бюджету громади у 2019 році, але й знайти інформацію в кожному шматки пирога, на що саме ці кошти спрямовані.

Цього ж дня в форматі «Smart talk» відбулось обговорення учасниками експертного дослідження, службовцями та громадсістю наступних питань:
- Аналіз результатів експертного дослідження з акцентом на наявні та відсутні ознаки ефективного публічного звітування про використання бюджетних коштів станом на час проведення дослідження;
- Розробка проекту «Положення про порядок публічного звітування про результати використання коштів місцевого бюджету».
Спікери «Smart talk»:
- Іван Назар, Галицинівський сільський голова;
- Людмила Зіневич, заступник сільського голови з фінансових питань, головний бухгалтер Галицинівської сільської ради ;
-Людмила Кобилюх, депутат Галицинівської сільської ради;
-Олена Долгорукова , членкиня ГО «Клуб сталого розвитку “Південна ініціатива “.
Захід передбачав підвищити рівень обізнаності громадського суспільства з питань ефективності публічного звітування про використання бюджетних коштів, формування та поширення кращих практик публічного звітування розпорядників бюджетних коштів на місцевому рівні з метою активного залучення громадян до участі у соціально-економічному розвитку громади та протидії політичним і популістичним маніпуляціям навколо бюджетних питань.
Проект «Бюджетний сканер» #бюджетнийсканер проводиться в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Combined Shape