БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

29.10.2021

В рамках проєкту «COVID-19 Бізнес-клініки» доступні безкоштовні короткі консультації від провідних експертів для розвитку вашого бізнесу. Простий та ефективний спосіб отримати зворотний зв’язок, поради та рекомендації для швидких, дієвих та раціональних управлінських рішень.

Напрямки консультування:

• Антикризове управління
  • Фінанси та ліквідність
  • Стратегія та операційна діяльність
  • Маркетинг
  • Менеджмент
  • Комунікації
  • Інновації, диджиталізація, нові технології
  • Нові ринки
  • Доступні інструменти та програми підтримки

Формат: онлайн на платформі Zoom. Тривалість – 1-1,5 год.

Консультанти «COVID-19 Бізнес-клініки»:

Володимир Євсєєв – директор РФПП в Миколаївській області, керуючий партнер Агенції розвитку південного регіону, керівник Інноваційного кластеру RInnoHUB, експерт з розвитку підприємництва.

Тетяна Герасимова – бізнес-тренерка, експерт по фінансах у консалтинговому агентстві «Ведіс».

Надія Карплюк – експертка  з розвитку підприємництва, бізнес-тренерка.

Записатися на консультацію: https://forms.gle/VneTavK4AaiXAqMw8

Про проєкт: https://bc.biz.mk.ua/

УВАГА! Даний Компонент проєкту COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ доступний до 15 листопада 2021.

Якщо виникли додаткові питання, телефонуйте за номером 0678211343

Реалізація консультаційного компоненту здійснюється Центром Підтримки Бізнесу в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
2021 © Усі права захищено