Асоціація міст презентує добірку відповідей на проблемні питання громад щодо законопроєкту про старост

07.05.2021

Асоціація міст України з метою надання практичної допомоги громадам зібрала проблемні питання, які їх турбують у зв’язку з прийняттям Верховною Радою України Проєкту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост» (№4535), та підготувала відповіді і роз’яснення.

Відповіді АМУ – це думка фахівців, що ґрунтується на практиці застосування чинного законодавства та аналізі можливих наслідків для громад у зв’язку з прийняттям законопроєкту №4535.

Питання згруповані за тематикою та схожими чи похідними проблемами, що витікають з певних норм законопроєкту №4535.

Збірка підготовлена в рамках Проєкту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)

Завантажити видання можна за ПОСИЛАННЯМ - http://www.auc.org.ua/sites/default/files/library/pp_210_210_puls.pdf

Миколаївське регіональне відділення Асоціації міст України

2021 © Усі права захищено