Анжеліка Куровська, інструктор з пожежної профілактики Галицинівського Загону Місцевої пожежної охорони, як представниця Галицинівської громади, -  взяла участь у триденному "Українському молодіжному форумі: відновлення в єдності", що проходив до Міжнародного дня  молоді в Києві з 10 по 12 серпня.

16.08.2023

Форум об’єднав  понад 300 учасників з різних регіонів України, 50 спікерів і 14 міжнародних партнерів, за підтримки яких відбувся захід про політику становлення.

«Молодь впливає на життя тут і зараз, а не на уявне майбутнє»

Події такого формату можуть підштовхнути політиків враховувати молодіжний компонент у майбутніх ініціативах, що своєю чергою розв’язуватиме найбільший для молодіжної політики виклик – повернення молоді з-за кордону.

Мета заходу — обмін досвідом та посилення кроссекторного діалогу.

Під час Форуму:

• Проаналізували поточну ситуацію в молодіжній сфері;
  • Познайомилися з кращими практиками та поточними можливостями для посилення інституційної спроможності команд учасників;
  • Виявили актуальні запити представників різних напрямів молодіжної політики;
  • Сформували пропозиції до чинних програм та їхніх операційних планів задля підвищення ефективності реалізації;
  • Визначили фокуси та пріоритети для наступної 5-річної Державної цільової соціальної програми «Молодь України»;
  • Обговорили ключові завдання з представниками керівництва держави та міжнародних інституцій.