Антикорупційні інструменти та бюджет для громадян

12.02.2020

Сьогодні до Галицинівської ОТГ завітала експертка Програми DOBRE, Олена Заворотченко. Обговорили строки та плани роботи на поточний рік. Основну увагу приділятимемо вже прийнятим антикорупційним інструментам, працюватимемо з ними глибше, будемо проводити заходи та моніторити їх виконання.  Не забудемо і про прозорості бюджету для громадян, в цьому році теж буде проведено роботу з візуалізацією бюджету та оприлюднено, але це робитемиться вже лише силами спеціалістів громади.