05.07.2023
5 липня за співпраці з Галицинівською сільською радою відбувся захід Open space «Соціальна згуртованість ‒ запорука безпеки та швидких, дієвих процесів у відновленні своєї громади» в рамках проєкту «Розбудова мережі робочих груп з громадської безпеки та відновлення у цільових громадах Миколаївської області», який реалізує ГО «Центр навчання і освіти дорослих «Південь».
Галицинівська сільська рада входить в сімку громад Миколаївської області, які зазнали впливу війни.
Під час зустрічі присутні працювали командно, обговорювали актуальні проблеми, заходи безпеки, які необхідно впровадити в громадах, враховуючи виклики війни. До обговорення долучилися представники місцевої влади, органів Національної поліції України та Державної служби з надзвичайних ситуацій, закладів охорони здоров’я, громадські активісти, молодь, місцеві лідери думок, бізнес та ЗМІ.
Учасники Оpen space обрали для себе напрямки, які вони будуть координувати: простір дозвілля для дітей, відеоспостереження в системі «Безпечна громада», ЦНАП, відновлення інфраструктури, вуличне освітлення, укриття в школах та садочках громади, дитячі табори, реабілітаційний центр для військових тощо. В подальшому до робочої групи із громадської безпеки та відновлення, яка працюватиме над подоланням викликів, ввійдуть активні жителі та жительки сіл громади, представники та представниці громадських організацій, органів місцевої влади та самоврядування, поліції і органів правопорядку, соціальних служб та інші зацікавлені сторони.
Проєкт «Розбудова мережі робочих груп з громадської безпеки та відновлення у цільових громадах Миколаївської області» реалізує ГО «Центр навчання і освіти дорослих «Південь» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії, наданої в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.