28 червня 2023 року відбулося засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку Галицинівської сільської ради щодо потенційного проєкту «Публічна кухня», в рамках компоненту Програми DOBRE «Місцевий економічний розвиток».

03.07.2023
Робочою групою було проведено аналіз доцільності бізнес- інкубатору, вивчено наявні умови для впровадження проєкту та відкриття власного бізнесу жителями громади.
Працюючи на перспективу Галицинівська громада потребує навчання та консультування громадян, які мають бажання заснувати свою справу, яка стане новою «артерією» надходження коштів до бюджету громади.