27 червня в Галицинівській громаді сталася історична подія – відбулося урочисте відкриття відновленого мосту через зрошувальний канал річки Інгулець, який було зруйновано росіянами внаслідок бойових дій. Нова переправа довжиною 18 метрів може витримувати навантаження до 120 тонн.

30.06.2023
Перерізали стрічку та відкрили шляхопровід начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім t.me/mykolaivskaODA/5457, голова адміністрації ДССТ генерал-майор Богдан Бондар, виконуючий обов’язки начальника управління каналів річки Інгулець Віталій Курінний, директорка директорату функціонального розвитку цифровізації Міністерства цифрової трансформації Анастасія Халєєва та Галицинівський сільський голова Іван Назар.
Голова Галицинівської громади Іван Назар подякував військовослужбовцям 1-ої окремої бригади імені князя Лева Державної спеціальної служби транспорту у співпраці з Миколаївською обласною військовою адміністрацією, Управлінням каналів річки Інгулець та донорами фандрейзингової компанії United24., які в короткий термін змогли відновити сполучення між населеними пунктами громади.
Цей мостовий перехід був справжньою «дорогою життя» під час наступу російських окупантів: ним рухалися колони наших військових, доставлялися волонтерами важливі вантажі, вивозили евакуйованих жителів сіл.
У березні 2022 року цю «дорогу життя» було зруйновано російськими окупантами.
І коли 27 червня 2023 року новим мостом почав рухатися транспорт, в багатьох жителів сіл громади, присутніх під час цієї події, на очах виступили сльози. Сльози подяки усім, хто долучився до відновлення мосту, сльози надії на краще майбутнє, сльози віри у Перемогу.
Ми – українці! Ми вправі вільно пересуватися вільною країною!