День Соборності тa Свободи України
Новина
22 січня український народ щорічно святкує День Соборності тa Свободи України. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.
Вітаю усіх українців З Днем Соборності, з днем єднання українських земель.
Усім безмежного щастя, міцного здоров’я, добробуту.
Нехай життя в нашій чудовій країні буде для кожного в достатку, радості, спокою. Нехай завжди над нашими землями світить сонце, і всім нам тут буде тепло і затишно!
З повагою Галицинівській сільський голова, Іван Назар
![](/storage/news/galleries/ebc6a433aadc20cf917e51ece5e1367a.png)
![](/storage/news/galleries/775e5d5493a95032ee7cc56f17e8e524.png)
![](/storage/news/galleries/bbbf345bf8d2c1630eb8c650383baf2b.png)
![](/storage/news/galleries/2df6ab1a52454374ffa5f60efd1c8ff1.png)