Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

20 листопада - у Всесвітній День дитини! - маленькі жителі сіл громади отримали набори зимового одягу

Новина
20.11.2023
НАБОРИ ТЕПЛОГО ОДЯГУ - ДЛЯ ДІТВОРИ ГАЛИЦИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ
За тісної співпраці Галицинівської сільської ради з Дитячим Фондом ООН (UNICEF) та партнерами БФ «Вітри змін» 20 листопада - у Всесвітній День дитини! - маленькі жителі сіл громади отримали набори зимового одягу: шапочка, рукавички, шарфик, термобілизна, комбінезони, курточки та штанці, светри та світшоти. А також теплі шкіряні чобітки.
В кожному комплекті - речі для однієї дитини. Ці набори зимового одягу ретельно створені з урахуванням потреб дітей і адаптовані для різних вікових груп - від 2 до 14 років. Одяг уніфікований, і підходить як дівчаткам, так і хлопчикам.
Багатодітні родини, ВПО та родини із складними життєвими обставинами отримали набори дитячого зимового одягу та ємкості для води.
Всесвітній день дитини - одне з найчистіших і найсвітліших свят, у яке хочеться побажати, щоб усі діти у світі були здорові, ситі та перебували у безпеці!
З Всесвітнім днем дітей!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2024 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше