23.06.2023
20 червня Галицинівський загін місцевої пожежної охорони Галицинівської територіальної громади надали допомогу у вигляді підвозу води жителям села Степова Долина, які потребують цього внаслідок агресії рф. Також розповіли жителям села про ризики та наслідки Вибухонебезпечних предметів, розповіли як діяти якщо виявили небезпечні предмети та надали правила поводження, надали листівки з номерами телефонів служб порятунку та ГЗМПО. Така ж робота була проведена у селі Прибузьке.
Пожежні ГЗМПО загасили пожежу сухої трави у с. Галицинове.
Вкотре закликаємо жителів територіальної громади, палити суху траву та сміття Заборонено, це є небезпечним і може призвести до великої пожежі. Пам'ятайте що ваше життя та життя ваших близьких залежить від Вас. При виникненні надзвичайних ситуацій звертайтесь за номером 101.