15 лютого - День вшанування учасників бойових дій та території інших держав

17.02.2020

15 лютого 2020 року відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

На території Галицинівської ОТГ проживають 14 учасників бойових дій в Афганістані. Інспекторами з соціальної роботи проведено їх додаткове обстеження з метою виявлення потреб, надано консультації з питань отримання матеріальної допомоги.

У всіх населених пунктах  громади – с.Галицинове, с.Прибузьке, с.Лимани, с.Лупареве, с.Українка у сільських бібліотеках проведено години мужності, круглі столи, куди були запрошені воїни-афганці або члени їх сімей. А також організовані тематичні виставки та проведені виховні години в навчальних закладах. Воїнам- афганцям вручено подарунки на суму -2200 грн. за кошти спонсорів громади.

Зі всіх збройних конфліктів афганська війна була одна з найкривавіших, її тінь торкнулася майже кожної української родини. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять загиблих. Ми схиляємо голову перед їх подвигом, мужністю та витримкою.

Час не підвладний викреслити з пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували наші земляки, яким довелося нести нелегку військову службу. Переконані, що Ваш досвід, високі моральні якості, професіоналізм і надалі служитимуть ствердженню миру і злагоди на благодатній українській землі.

У цей пам’ятний день бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя та благополуччя!