1 серпня за сприяння Галицинівської сільської ради жителі Галицинівської громади отримали від представників Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) насоси в комплекті для обслуговування свердловин та водозабезпечення індивідуальних домогосподарств.

03.08.2023
З початку повномасштабного вторгнення багато господарів втратили своє основне джерело доходу і сьогодні не мають можливості повноцінно господарювати. Українським Червоним Хрестом було впроваджено проєкт по підтримці населення у співпраці з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), за фінансування Бюро з питань народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США.
Всього у проєкті бере участь 31 село у 8 областях України: Миколаївській, Харківській, Дніпропетровській, Сумській, Полтавській, Київській, Херсонській та Запорізькій. В рамках даної програми відібрано 1400 домогосподарств, які були в окупації, зазнали значних руйнувань від постійних обстрілів або прихистили велику кількість переселенців.
Допомога включає безпосередньо грошову допомогу та техніку для сільськогосподарської праці: мотоблок, теплицю, насос або генератор. Згідно умов проєкту, господарі могли обрати один прилад з запропонованого списку. Ця допомога, надана українським родинам, зменшить їх вразливість і зробить більш самозабезпеченими.
«У нас в громаді, хто зареєструвався в даній Програмі, вже отримали мотоблоки та генератори. Тепер видаємо насоси. Очікуємо на теплиці. Завдяки такій підтримці, люди отримали можливість працювати на своїй землі, обробляти свої ділянки та вирощувати власні овочі та фрукти.
На цьому ми не зупиняємось і продовжуємо працювати для тих, хто потребує підтримки», - зазначила заступник Галицинівського сільського голови Оксана Миколаївна Петренко.