Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Новосьолова Тетяна Вікторівна

Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради

Освіта

Вища, 1979-1984 – Миколаївський педагогічний державний інститут ім. В.Г. Белінського. Спеціальність: «Фізика та математика». Диплом з відзнакою.

Попередня діяльність

 • 1986–2000 рр: Вчитель математики в школі №40 м. Миколаєва та гуманітарній гімназії №3.
 • 2000-2012 рр: Посади в апараті райдержадміністрації та районної ради (начальник загального відділу, сектору з питань внутрішньої політики).
 • 2014-2015 рр: Кореспондент районної газети «Вісник Жовтневщини».
 • 2015 – до теперішнього часу : Головний спеціаліст у відділі освіти, молоді та спорту Вітовської райдержадміністрації та у відділі освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради.

Опис повноважень

 1. 2015 – до теперішнього часу Здійснює координацію та методичне керівництво роботою закладів культури громади
 2. Проводить роботу по забезпеченню на території сільської ради реалізації державної політики у сфері культури, з питань охорони культурної спадщини, клубної справи.
 3. Розробляє програми культурного розвитку сільської ради.
 4. Доводить до закладів культури вимоги нових нормативних актів, проводить наради, семінари з їх роз’яснення.
 5. Погоджує призначення і звільнення керівників комунальних закладів культури, розташованих на території сільської ради, строки та умови укладання з ними контрактів, контролює виконання їх умов.
 6. Сприяє організації дозвілля та відпочинку мешканців сільської ради, створенню належних умов для задоволення інтересів за місцем проживання.
 7. Готує та подає в установленому порядку статистичну звітність щодо стану культури в сільській раді.
 8. Розробляє поточні та бере участь у підготовці перспективних планів роботи галузі культури сільської ради.
 9. Надає необхідну методичну допомогу керівникам закладів культури у виконанні завдань, доручень.
 10. Контролює та бере безпосередню участь в підготовці та проведення фестивалів, свят, конкурсів, оглядів самодіяльної народної творчості.
 11. У межах наданої компетенції забезпечує підготовку проектів рішень та пропозицій керівництву на виконання доручень органів вищого рівня.
 12. Організовує підготовку тематичних питань на засідання ради відділу освіти, культури, молоді та спорту в межах своєї компетенції.
 13. Подає в установленому порядку інформацію про стан виконання Указів Президента України, управління культури, національностей та релігій ОДА, рішень сільської ради, розпоряджень сільського голови з питань в межах компетенції, організовує з цією метою збір та опрацювання інформації, формування банку да
 14. Розробляє проекти нормативних та організаційно-методичних документів. Здійснює ведення, збереження, та упорядкування документів зі своєї діяльності.
2024 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше